Екскурзовод

Цялата страна
Временна/сезонна работа
Гъвкаво работно време

Лято 2024 с ЕМЕРАЛД ТРАВЕЛ! По-пъстро, по-ярко, по-безгрижно от всякога…!

  • Ако сте готови за ново приключение?
  • Ако искате да превърнете свободното си време в интересно пътешествие, което освен усмивки, ще Ви донесе и чудесен доход ?
  • Ако сте личност, която обича да пътува, да се среща и общува с различни хора?
  • Ако сте запалени от идеята да станете част от вълнуващия свят на  туризма?

Непременно се свържете с нас!

Емералд Травел е най-разпознаваемия туристически бранд в България, водещ Туроператор и доказан лидер в изходящия туризъм.

За предстоящия сезон търсим представители, които да водят нашите туристически групи.

Образование и опит в областта на туризма биха били предимство за Вас, но дори да нямате такива, не се отказвайте! Достатъчно е да сте организирани, мотивирани, енергични, отговорни и позитивно настроени, за да се справите с блестящо с работата!

Ние Ви предлагаме:

  • Интересна и динамична работа в престижна и уважавана туристическа агенция, сред интелигентен и приятелски настроен колектив;
  • Атрактивно заплащане + бонуси;
  • Осигурени храна и напитки по време на пътуванията;
  • Възможност да опознаете най-забележителните е екзотични места по Егейското крайбрежие и Ривиерата на Турция;
  • Гъвкаво работно време, което Ви дава възможност да съчетавате работата в Емералд Травел с други ангажименти.

Отговорности и задължения:

  • Придружаване на групи и обслужване на туристи по автобусните програми в Турция;
  • Познания по история и география за съответните дестинации по маршрута на пътуване, както и самообучение с цел предоставяне на актуална информация на туристите;
  • Коректност, отзивчивост и дружелюбно отношение към туристите;
    Комуникация с туристите и съдействие по време на пътуването;
    Отговорност и решаване на възникнали казуси по време на пътуването.

Ако разпознавате себе си в посочените изисквания и сте готови за летни приключения, с радост ще разгледаме Вашата Автобиография!

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

КАНДИДАТСТВАНЕ

Моля, попълнете формата, за да завършите кандидатстването.

Полето е задължително!
Запознат съм с  Политика за защита на личните данни  на Емералд Травел България ООД